ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי מתמחה בכל תחומי האזרחות:
זכויות בני זוג, זכויות ידועים בציבור עריכת צוואה, חלוקת עיזבון, הסכמים,
חוזים, הפרת זכויות יוצרים, רישום פטנטים ניהול משא ומתן, עורך דין אזרחי מעניק ליווי וייצוג בבתי משפט בכל תחומי האזרחות

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרעורך דין בתחום האזרחי
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין אבי בן אדיבה

עורך דין אבי בן אדיבה

משרד עורך דין אבי בן אדיבה מעניק שירותים משפטיים : הוצאה לפועל, מקרקעין, דיני עבודה , אזרחי, ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין אבי בן אדיבה לחצו כאן
 עורך דין דוד זיסמן

עורך דין דוד זיסמן

משרד עורך דין דוד זיסמן מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מסחרי, מקרקעין, חוזי מכר, ליטיגציה ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין דוד זיסמן לחצו כאן
 עורך דין רפאל קלימי

עורך דין רפאל קלימי

משרד עורך דין רפאל קלימי מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, חוזי מקרקעין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין רפאל קלימי לחצו כאן
 עורך דין צבי פורת

עורך דין צבי פורת

משרד עורך דין צבי פורת מומחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה ,הוצאה לפועל, נזקי גוף.
לפנייה לעורך דין צבי פורת לחצו כאן
 עורך דין שירה ברק

עורך דין שירה ברק

משרד עורכת דין שירה ברק מעניק שירותים משפטיים בדיני משפחה(גירושין, הסכמי ממון, פירוק שיתוף, הסדרי ראייה, מזונות), עסקאות מקרקעין.
לפנייה לעורך דין שירה ברק לחצו כאן
 עורך דין גל דני

עורך דין גל דני

משרד עורך דין גל דני מעניק שירותים משפטיים בדיני משפחה(הסכמי ממון,גירושין, פירוק שיתוף, הסדרי ראייה, מזונות), עסקאות מקרקעין.
לפנייה לעורך דין גל דני לחצו כאן
 עורך דין נתנאל מויאל

עורך דין נתנאל מויאל

משרד עורך דין נתנאל מויאל מומחה בדיני משפחה (גירושין, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעת מזונות), הוצאה לפועל , מקרקעין מכירה ורכישת נכסים.
לפנייה לעורך דין נתנאל מויאל לחצו כאן
 עורך דין בר אל

עורך דין בר אל

משרד עורך דין בר אל מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תרגום נוטריוני, נוטריון,ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין בר אל לחצו כאן
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין עזרא יצחק

עורך דין עזרא יצחק

משרד עורך דין עזרא יצחק מעניק שירותים משפטיים : מקרקעין, ליטיגציה, דיני עבודה, הוצאה לפועל ושירותי נוטריון.
לפנייה לעורך דין עזרא יצחק לחצו כאן
 עורך דין אמיתי קדם

עורך דין אמיתי קדם

משרד עורך דין אמיתי קדם מעניק שירותים משפטיים : דיני מקרקעין, ענייני ירושה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין אמיתי קדם לחצו כאן
 עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי מתמחה בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים ומייצג חברות בתובענות ובעתירות בערכאות משפטיות, בוררויות וגישור, העורך דין יונתן דרורי מייצג ומלווה בכל הליכי רישום פטנטים, מדגמים וסימני המסחר.
לפנייה לעורך דין יונתן דרורי לחצו כאן
 עורך דין יונה שלם

עורך דין יונה שלם

משרד עורכת דין יונה שלם מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, נזיקין - סיוע בקבלת נכות מקסימאלית, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין יונה שלם לחצו כאן

עורך דין אזרחי

כאשר בן או בת הזוג נפטרים, בני הזוג החיים מוצאים את עצמם מתחלקים ברכוש המשותף שלהם עם עוד יורשים לעיתים גם בני משפחה שלא היו בקשר איתם. לפי החוק כאשר אדם הנפטר לא הוריש צוואה מסודרת, הבן זוג מקבל מחצית מהסכום או מהרכוש, וחלק יחסי מהחצי של בן הזוג אשר נפטר. להתייעצות בענייני ירושה תוכלו לפנות למשרד עורך דין אזרחי המתמחה בירושה.

בענייני ירושה קיימים מחלוקות רבות, בעבר היו מצבים שבני הזוג נשארו חסרי כל מכיוון שרישום הנכס המשותף היה על בן הזוג הנפטר. כיום קיימת חזקת השיתוף וחוק יחסי ממון אך עדיין קיימות מחלוקות והליכים משפטיים בבית המשפט. פנייה לעורך דין אזרחי תסייע לכם לשמור על חלקכם בנכסים המשותפים, עורך דין אזרחי ימנע מכם את האי נעימות בהליכים משפטיים.

עורך דין אזרחי - זכויות בן הזוג

לאחר מוות בן או בת הזוג זכאי בן הזוג בחיים לכל המיטלטלין המשותף - רכב, ריהוט, כלי מטבח, ציוד אישי ועוד...

כל שאר עיזבון בן הזוג - נכסים, מניות ועוד... מחלקים לפי חוק בין בן הזוג בחיים לבין היורשים שהשאיר המנוח אחריו. כאשר המנוח השאיר אחריו ילדים, נכדים, נינים, או הורים בן הזוג יקבל חצי מהעיזבון. כאשר המנוח השאיר אחריו אחים, אחיינים, סבים בן הזוג יקבל שני שליש מהעיזבון.

כאשר מדובר בדירה משותפת של בני הזוג, בודקים אם בני הזוג היו נשואים לפחות 3 שנים וגרו ביחד בדירה המשותפת, בן הזוג יקבל את חלקו של המוריש בדירה, ושני שליש מהחלק של בן זוג המנוח. לעניין זה מוכרים בני זוג ידועים בציבור, לפי חוק הירושה נקבע כי בני זוג אשר חיו חיי משפחה בבית משותף אך אינם נשואים זה לזו, ולאחר מות אחד מהם, לא נשואו לבן או בת זוג אחר/ת. בית המשפט רואה בבני הזוג שנותרו בחיים כאילו היו נשואים זה לזו. לאחר שייקבע חלקו של בן הזוג בחיים, שאר היורשים יתחלקו לפי דין בעיזבון שנותר. קודם כל לילדי הנפטר ואם אין לו ילדים, ההורים שלו ירשו ואם אין הורים לסביו.

אם אין לנפטר קרובי משפחה - הורים, אחים, סבים, נכדים, נינים, אחיינים - כל העיזבון יינתן לבן הזוג בלבד. את הירושה מחלקים בהתאם לחוק הירושה או לפי צוואה שנעשתה בידי הנפטר כאשר היה בין החיים. את הצוואה ניתן לערוך במשרד עורך דין אזרחי.

עריכת צוואה ע"י עורך דין אזרחי:

לכל אדם קיימת הזכות לערוך צוואה להעברת הירושה, לפי בקשתו, כאשר אדם פונה למשרד עורך דין אזרחי לשם עריכת צוואה הוא יכול לחלק את הירושה לפי רצונו לדוגמא: לילד הגדול את העסק והדירה שהוא משכיר, לילד השני מכונית, משרד וחיסכון בבנק.

עריכת צוואה לפי רצונו של הנפטר חוסכת זמן יקר של הליכים משפטיים, סכסוכים משפחתיים ועוגמת נפש.
במקרה ולאדם אשר עורך את צוואתו אין קשר לבן משפחה מסוים הוא בעצם יכול לנשל אותו מהירושה. אם לעורך הצוואה אין בני משפחה להוריש להם את עזבונו, לפי החוק המדינה לוקחת את כל עיזבונו לכן יש לו הזכות להחליט למי הוא רוצה להוריש את עיזבונו.

עריכת צוואה ע"י עורך דין אזרחי היא חשובה מאוד מכיוון שעורך דין יערוך וינסח את הצוואה לפי החוק כך שלא יהיו פרשנויות שונות לכתב הצוואה. עריכת צוואה ע"י עורך דין אזרחי היא אינה חייבת להיות סופית, ניתן לשנות אותה, ניתן לבטל אותה או להוסיף ולערוך אותה מחדש

עורך דין אזרחי עוסק גם בתביעות אזרחיות בדיני חוזים, משפט מסחרי, קניין רוחני, הפרת זכויות יוצרים, תביעות נזיקין ועוד... תוכלו להיעזר בשירותיו של עורך דין מסחרי כאשר תרצו לרכוש או למכור דירה או נכס, לעריכת חוזה ולמשא מתן. עורך דין מסחרי מלווה בעלי חברות בע"מ לניסוח תוך כדי קידום אינטרס הלקוח בנושאי הקמת חברה, הסכם מייסדים, ערעור, פירוק חברה, פירוק שותפות, ניסוח תקנון חברה, ועוד...

עורך דין אזרחי עוסק ברישום פטנטים, משלב ביצוע בדיקה יסודית אם הומצא הפטנט ועד לאישור סופי ורישום הפטנט על שמך. רישום פטנט רצוי לעשות בהקדם האפשר בכדי למנוע גניבה של הפטנט. עורך דין אזרחי עוסק בתחום דיני עבודה בין עובד למעביד - תשלום פיצויים לעובד, הלנת שכר, הרעת תנאים, הפרת הסכמים, תשלום חופשות וימי הבראה, חופשת לידה וכו'...

עורך דין אזרחי עוסק בתחום הוצאה לפועל, פשיטת רגל, עיקולים, ייצוג חייבים וזוכים במערכת הוצאה לפועל.

לפנייה למשרד עורך דין אזרחי מלאו פרטיכם למעלה באתר ועורך דין אזרחי יחזור אליכם בהקדם. בהצלחה.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין