ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין נדל"ן

בכל עיסקת נדלן - מכירת נכס או רכישת נכס כדאי לבדוק אותו ביסודיות.
אם קיימת אזהרה בטאבו, בדיקת עיקולים, זכויות בנייה וכיוצ'.
עם עורך דין נדלן כדאי להתייעץ בעיסקאות נדלן, לערוך חוזים להגנתכם בעיסקה. ולנהל משא ומתן בעיסקאות נדלן של חייכם.

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרחוזה מכירה ורכישה, עסקאות נדלן,היתרי בניה
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין רפאל קלימי

עורך דין רפאל קלימי

משרד עורך דין רפאל קלימי מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, חוזי מקרקעין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין רפאל קלימי לחצו כאן
 עורך דין צבי פורת

עורך דין צבי פורת

משרד עורך דין צבי פורת מומחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה ,הוצאה לפועל, נזקי גוף.
לפנייה לעורך דין צבי פורת לחצו כאן
 עורך דין דוד זיסמן

עורך דין דוד זיסמן

משרד עורך דין דוד זיסמן מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מסחרי, מקרקעין, חוזי מכר, ליטיגציה ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין דוד זיסמן לחצו כאן
 עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי מתמחה בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים ומייצג חברות בתובענות ובעתירות בערכאות משפטיות, בוררויות וגישור, העורך דין יונתן דרורי מייצג ומלווה בכל הליכי רישום פטנטים, מדגמים וסימני המסחר.
לפנייה לעורך דין יונתן דרורי לחצו כאן
 עורך דין בר אל

עורך דין בר אל

משרד עורך דין בר אל מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תרגום נוטריוני, נוטריון,ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין בר אל לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן

חוזה שכירות

בעלי דירה מעוניינים להשכיר את דירתכם ? עליכם להגן על דירתכם ע"י חוזה שכירות דירה.
קיימים חוזי שכירות דירה באתרי אינטרנט שאפשר להוריד בחינם, חוזים אלו הם סטנדרטים עקב הם כך אינם מגנים על הזכויות המגיעות לכם. בכדי לנסח חוזה שכירות המתאים להגנה על דירתכם כדאי להתייעץ עם עורך דין נדלן מתמחה בתחום.

חוזה שכירות דירה

כאשר אתם משכירים את דירתכם עליכם להבטיח את דירתכם ע"י עירבונות / בטחונות משוכר הדירה, עירבונות נועדו לכך שבמקרה והשוכר לא שילם את תשלום השכירות החודשי של הדירה או כאשר הוא גרם נזק או הפר את החוזה.

בטחונות המגנים על חוזה שכירות דירה:

צ'ק ביטחון - צ'ק של שוכר הדירה, השוכר יכתוב עליו שיק ביטחון ויסמן 2 קוים באלכסון, את התאריך ישאיר פתוח. סכום הצ'ק יקבע בין הצדדים, בערך כמו סכום של חודש חוזה שכירות. את הצ'ק יפרע משכיר הדירה רק אם השוכר הפר את החוזה, צ'ק ביטחון נפרע בדיוק כמו צ'ק רגיל, השוכר יוכל להגיש התנגדות לבית המשפט על כך תוך 20 יום.

שטר חוב - שטר שנקנה מבנק הדואר, ממלאים בו את הפרטים כולל מספר החשבון בנק של השוכר, את השטר ניתן לממש בבנק. .

ערבים - בחוזה שכירות דירה רצוי להחתים אנשים שערבים לשוכר, במידה והשוכר לא יעמוד בתנאי חוזה השכירות, המשכיר יפעל לדרישת כספו מהערבים החתומים על חוזה הדירה.

חוזה שכירות דירה הגנו על זכויותיכם:

כאשר אתם משכירים דירה ואתם משאירים בה רכוש כמו: רהיטים, מקרר, תנור, מזגנים ועוד... לשימושו של השוכר בתקופת השכירות, אתם צריכים להגן עליהם בחוזה שכירות דירה. עליכם לפרט אודות המוצר והמצב תקינותו, כך השוכר ישמור על המוצרים מכיוון שהשימוש בהם באחריותו בלבד, והוא לא יוכל לטעון שהרכוש שלו.

קיימים מצבים בהם השוכר לא יוכל להמשיך לשכור את הדירה או לא ירצה להמשיך, במצבים אלו ניתנת אופציה שהשוכר, ימצא דייר חילופי במקומו אשר מתאים לרצונו של המשכיר והם יתחלפו תחת אותם חובות ותנאים. חוזה שייכות דירה רצוי לערוך בעזרת עורך דין המתמחה בחוזי נדל"ן בכדי להגן על זכויותיכם.

חוזה שכירות סטנדרטי:

חוזה שכירות דירה ניתן לערוך אצל עורך דין וניתן לערוך חוזה שכירות סטנדרטי באופן עצמאי. חוזה שכירות סטנדרטי מיועד למשכירים אשר רוצים לחסוך בהוצאות שכר טרחת עורך דין, את החוזה שכירות סטנדרטי תוכלו להוריד מהאינטרנט בחינם. אך חסרונו של חוזה שכירות סטנדרטי הוא שאינו מגן על זכויותיכם, כאשר חוזה שכירות נערך ע"י עורך דין אתם מבטיחים את עצמכם מבחינה משפטית בכל בעיה מצד השוכר.

חוזה שכירות בלתי מוגנת:

חוזה שכירות דירה הינה זכות להחזיק בנכס ולהשתמש בו שלא לצמיתות. חוזה שכירות נועד בכדי להסדיר את זכויות ואת החובות בין משכיר לשוכר.

חוזה שכירות דירה יכיל בתוכו את פרטי הצדדים, פרטי הנכס המושכר, תקופת שכירות הנכס, התמורה והתחייבויות בהסכם. חוזה שכירות בלתי מוגנת הינו הסכם שחוק הגנת הדייר לא חל עליו, מדובר בחוק המקנה לשוכר הנכס זכויות מיוחדות, בנוסף לזכות מלהחזיק בנכס כל ימי חייו מבלי שניתן לפנות אותו, אלא בדרכים הקבועות בחוק.

חוזה שכירות משנה הינו הסכם חוזה בין השוכר של הנכס לבין צד שלישי - אדם שאינו משכיר את הנכס. חוזה שבו משכיר השוכר לצד השלישי את הנכס או חלק ממנו.

פנייה לעורך דין המתמחה בחוזי נדלן וחוזה שכירות בלתי מוגנת תתרום רבות להגנתכם בחוזה שכירות דירה או כל נכס נדל"ן אחר. לפנייה לעורך דין מלאו פרטיכם באתר למעלה ועורך דין יחזור אליכם בהקדם.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין