ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין ביטוח

נפגעת בתאונת דרכים - תבע את החברה המבטחת של הרכב.
נפצעת בעבודה - תבע את החברה המבטחת של מקום העבודה.
נפלת במקום פרטי - תבע את החברה המבטחת.
בכול הפגיעות ונזקי גוף זה הזמן להפעיל את חוזה ביטוח החיים, אובדן אי כושר עבודה ועוד...
עורך דין ביטוח הבקיא בכל דיני הביטוח יתרום רבות להצלחת התביעה

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרעורך דין ביטוח
 עורך דין צבי פורת

עורך דין צבי פורת

משרד עורך דין צבי פורת מומחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה ,הוצאה לפועל, נזקי גוף.
לפנייה לעורך דין צבי פורת לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין בר אל

עורך דין בר אל

משרד עורך דין בר אל מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תרגום נוטריוני, נוטריון,ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין בר אל לחצו כאן
 עורך דין דוד זיסמן

עורך דין דוד זיסמן

משרד עורך דין דוד זיסמן מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מסחרי, מקרקעין, חוזי מכר, ליטיגציה ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין דוד זיסמן לחצו כאן
 עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי מתמחה בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים ומייצג חברות בתובענות ובעתירות בערכאות משפטיות, בוררויות וגישור, העורך דין יונתן דרורי מייצג ומלווה בכל הליכי רישום פטנטים, מדגמים וסימני המסחר.
לפנייה לעורך דין יונתן דרורי לחצו כאן
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין רפאל קלימי

עורך דין רפאל קלימי

משרד עורך דין רפאל קלימי מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, חוזי מקרקעין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין רפאל קלימי לחצו כאן

עורך דין ביטוח

עורך דין ביטוח מלווה ומייצג מבוטחים בתביעות החברה המבטחת את הרכב, מבטחת חיים, מבטחת עסק, מבטחת רכוש, מבטחת הדירה ועוד... אדם הנפגע בתאונת דרכים, קיימת לו האפשרות לתבוע את החברה המבטחת של הרכב שפגע בו בעודו הולך רגל או הרכב שבו הוא היה בזמן התאונה.

ראשית כל עליו להוכיח כי התאונה הינה תאונת דרכים או תאונת עבודה, לאחר מכן ניתן לפועל בתביעה כנגד החברה המבטחת על ידי עורך דין ביטוח מתמחה.

תביעה לזיכויי כספי ע"י עורך דין ביטוח:

עורך דין ביטוח מייצג אותך בתיק התביעה לקבלת פיצויי מרבי, מגיע לך פיצוי עבור הסבל והכאב, הוצאות רפואיות וסיעודיות, נזקי גוף או רכוש, תאונות דרכים, תאונות עבודה, ותביעות נזיקין. במקרים רבים לאחר תאונת דרכים לא מרגישים את הכאבים והכל נראה תקין, אך מתברר שלא כך הדבר ישנם מצבים בהם הכאב חוזר לאחר תקופה ורק אז מבינים את עוצמת הפגיעה.

עורך דין ביטוח לוקח מכם את הנתונים המתאימים לתיק התביעה כנגד חברת הביטוח, מקום המקרה, ראיות, עדויות, מסמכים וכדומה, עורך דין ביטוח מבצע מחקר מעמיק בסוגיית התביעה ולאחר מכן מתחיל בהכנה והגשת התביעה.

תאונת דרכים מתפצלת לשניים: תאונת עבודה ותאונת דרכים: תאונה שקרתה בדרך לעבודה, בעבודה או בחזרה ממנה נחשבת כתאונת עבודה. תאונת דרכים היא תאונה הנקראת בדרכים ואינה קשורה לעבודה. במקרה של מחלוקת בעניין,כאשר תגיעו למשרד עורך דין ביטוח הוא יאמר לכם לפי החוק אם מדובר בתאונת דרכים או תאונת עבודה, הוא יעריך עבורכם מהם הפיצויים שאתם צפויים לקבל פחות או יותר על תביעה בסדר גודל שלכם.

כאשר מדובר בתאונת עבודה התביעה תוגש לחברה המבטחת ובנוסף לביטוח לאומי. אם אתם מבוטחים במקרי אובדן כושר עבודה ועברתם תאונה שגרמה לנזק בו אתם אינכם יכולים לחזור לעבודה התביעה תוגש בנוסף גם למבטח אובדן כושר עבודה.

נפגע שהוכר כאובדן כושר עבודה זמני יקבל כספים דרך ביטוח לאומי, נפגע אשר הוכר כאובדן כושר עבודה המתמשך מעל ל- 3 חודשים עליו להגיש תביעה לנכות זמנית ויותר מאוחר לנכות קבועה. בהגשת התביעה לביטוח לאומי רצוי להתלוות בעורך דין ביטוח מתמחה מכיוון שהוא יודע ומכיר היטב את כל הפעולות ותהליכים שיש לנקוט בהם בכדי לקבל את המגיע לכם לפי חוק.

מה להביא לפגישה עם עורך דין ביטוח?

לפגישה הראשונית במשרדו של עורך דין ביטוח רצוי להגיע מוכנים, בכדי שהפגישה עימו תהייה יעילה, ובכדי שתחסכו בבזבוז זמן רצוי שתגיעו מצוידים בכל המסמכים המעידים על המקרה וכמה שיותר עדויות שיש. עם עורך דין ביטוח רצוי שתהייה כימיה טובה, בכדי שתרגישו בנוח לשאול אותו על הנעשה בתיק התביעה או כל שאלה הקשורה בתביעה, כדאי לבדוק אם עורך דין ביטוח אליו תפנו הוא זמין לשאלות שיש לכם ואם היחס אליכם הוא טוב.

דיני ביטוח הם בעלי היקף גדול מאוד, אשר אנשים שאינם מקצועיים אינם בקיאים בהם מספיק, מידי יום מוגשים ע"י עורך דין ביטוח תביעות כנגד חברות הביטוח כתוצאה מהתנהגות בלתי הולמת בכביש, תביעות אלו על נזקים שנגרמו לגוף ולרכושו של האדם, נוסף לכך קיימים גם מקרי מוות של אדם קרוב מתאונת דרכים קטלנית.

עורך דין ביטוח מתמחה בתוקף תפקידו גם בכל דיני המשפט האזרחי - עריכת חוזים וכל דיני הנזיקין, עורך דין ביטוח מחובר ממשרדו למערכת מחשוב מתקדמת בה הוא מעורה בכל החוקים והתקנות החדשים. עורך דין ביטוח הבקיא בכל החוקים ינהל משא ומתן עם החברה המבטחת ויוכל להשיג פיצוי שיתאים ויהיה מוסכם על הצדדים המעורבים, כך תחסכו בבזבוז של זמן על דיונים ארוכים, תחסכו בהוצאות על תשלומי אגרות וכו'

עורך דין ביטוח עוסק בתביעות נזקי גוף עקב רשלנות רפואית שנפגעתם ממנה, חבלות מנפילה במקומות מבוטחים- ביטוח בעבודה, ביטוח בבית, ביטוח חיים ועוד... בנזקי גוף נכללים- שריפה, הצפה, רשלנות רפואית, נפילה, תאונה ועוד...

עורך דין ביטוח עקב ניסיון רב בתביעות ביטוח יודע כיצד לדרוש מחברת הביטוח את הפיצויים המגיעים לכם על פי חוק.

לפנייה לעורך דין ביטוח מלאו את פרטיכם למעלה באתר ועורך דין ביטוח יחזור אליכם בהקדם. בהצלחה בתביעתכם כנגד החברה המבטחת.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין