ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין צוואה

לצוואה הנערכת ע"י עורך דין צוואה קיים יתרון גדול, אם יהיו ערעורים בירושה
העורך דין ירושה שניסח את הצוואה ילווה אתכם בייצוג משפטי הולם.
פנייה לעורך דין ירושה מתמחה לניסוח צוואה לפי החוקים

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרצוואה - ירושה - צו קיום צוואה - חלוקת רכוש
 עורך דין יונה שלם

עורך דין יונה שלם

משרד עורכת דין יונה שלם מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, נזיקין - סיוע בקבלת נכות מקסימאלית, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין יונה שלם לחצו כאן
 עורך דין אבי בן אדיבה

עורך דין אבי בן אדיבה

משרד עורך דין אבי בן אדיבה מעניק שירותים משפטיים : הוצאה לפועל, מקרקעין, דיני עבודה , אזרחי, ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין אבי בן אדיבה לחצו כאן
 עורך דין שירה ברק

עורך דין שירה ברק

משרד עורכת דין שירה ברק מעניק שירותים משפטיים בדיני משפחה(גירושין, הסכמי ממון, פירוק שיתוף, הסדרי ראייה, מזונות), עסקאות מקרקעין.
לפנייה לעורך דין שירה ברק לחצו כאן
 עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי מתמחה בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים ומייצג חברות בתובענות ובעתירות בערכאות משפטיות, בוררויות וגישור, העורך דין יונתן דרורי מייצג ומלווה בכל הליכי רישום פטנטים, מדגמים וסימני המסחר.
לפנייה לעורך דין יונתן דרורי לחצו כאן
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין רפאל קלימי

עורך דין רפאל קלימי

משרד עורך דין רפאל קלימי מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, חוזי מקרקעין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין רפאל קלימי לחצו כאן
 עורך דין בר אל

עורך דין בר אל

משרד עורך דין בר אל מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תרגום נוטריוני, נוטריון,ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין בר אל לחצו כאן
 עורך דין גל דני

עורך דין גל דני

משרד עורך דין גל דני מעניק שירותים משפטיים בדיני משפחה(הסכמי ממון,גירושין, פירוק שיתוף, הסדרי ראייה, מזונות), עסקאות מקרקעין.
לפנייה לעורך דין גל דני לחצו כאן
 עורך דין אמיתי קדם

עורך דין אמיתי קדם

משרד עורך דין אמיתי קדם מעניק שירותים משפטיים : דיני מקרקעין, ענייני ירושה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין אמיתי קדם לחצו כאן
 עורך דין דוד זיסמן

עורך דין דוד זיסמן

משרד עורך דין דוד זיסמן מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מסחרי, מקרקעין, חוזי מכר, ליטיגציה ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין דוד זיסמן לחצו כאן
 עורך דין נתנאל מויאל

עורך דין נתנאל מויאל

משרד עורך דין נתנאל מויאל מומחה בדיני משפחה (גירושין, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעת מזונות), הוצאה לפועל , מקרקעין מכירה ורכישת נכסים.
לפנייה לעורך דין נתנאל מויאל לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין משה בורנשטיין

עורך דין משה בורנשטיין

משרד עורך דין משה בורנשטיין מעניק שירותים משפטיים : פלילי, תעבורה, דיני משפחה, נזיקין.
לפנייה לעורך דין משה בורנשטיין לחצו כאן
 עורך דין צבי פורת

עורך דין צבי פורת

משרד עורך דין צבי פורת מומחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה ,הוצאה לפועל, נזקי גוף.
לפנייה לעורך דין צבי פורת לחצו כאן

עורך דין ירושה:

עריכת צוואה באה להבטיח חיים טובים ושלווים יותר, אדם העורך צוואה קובע מראש כיצד עזבונו יחולק לפי שיקוליו המשפחתיים, ע"י עריכת צוואה האדם מבטיח את קיום רצונו לאחר מותו. הוא יוכל להבטיח שעזבונו יגיע לידיים הנכונות. עריכת צוואה ע"י עורך דין ירושה מתמחה: צוואה שלא נערכה לפני פטירתו של האדם תתקיים על פי דין, אלא אם נערכה צוואה לפני פטירתו של בעל העיזבון, צוואה בה מחולק עיזבונו לפי רצונו.

עורך דין ירושה - חלוקת העיזבון על פי הדין:

לפי חוק הירושה, לאחר פטירתו של אדם שלא ערך צוואה לפני פטירתו, את עיזבונו יחלקו בין יורשיו - בן או בת זוג הנפטר/ת בזמן פטירתו וילדי הנפטר וצאצאיהם הוריו וצאצאיהם, הורי הוריו וצאצאיהם. חלוקת נכסי העיזבון חוץ ממיטלטלין ומכונית פרטית יחולקו באופן שווה: חצי לבן/ בת הזוג וחצי לילדי המוריש או ילדיהם או הוריו. אם לנפטר אין ילדים נכדים או הורים והוא השאיר אחריו אחים או ילדיהם, או סבא וסבתא, או דוד או דודה, העיזבון שהשאיר אחריו יחולק 2/3 לבן/ בת הזוג, 1/3 יחולק לכל השאר באופן שווה. במידה ובמועד פטירת בעל העיזבון הוא היה נשוי יותר מ - 3 שנים וגר עם בן או בת הזוג באותה דירה, בן או בת הזוג יקבלו את כל חלקו בדירה בנוסף ל- 2/3 שיקבל מיתרת העיזבון. כאשר הנפטר לא השאיר קרובים חוץ מבן או בת הזוג - בן או בת הזוג ירשו את כל העיזבון.

חוק הירושה למעשה מגדיר את החלוקה והאחוזים שיקבלו היורשים, החוק לא מגדיר איזה נכס בדיוק יקבל כל אחד מהם, חוץ מדירת מגורים, המכונית, רכוש הבית המשותף ועוד... חלוקת הרכוש על פי חוק הירושה היא אינה תואמת לרצונו האמיתי של הנפטר, עקב כך נוצרות מריבות וסכסוכים משפחתיים, בזמן החלוקה והעברתם של נכסי העיזבון.

בכדי לחלק את עיזבונו של הנפטר ולהעביר את נכסי העיזבון ליורשים, נדרשים האחרונים בהגשת בקשה ל - צו ירושה לרשם לענייני ירושה עם סיוע משפטי של עורך דין ירושה, בבקשה יפורטו שמות היורשים ויפורט מהו חלקם בעיזבון, ישנה אפשרות אחרת שבה חייבים בהסכמת כל היורשים בכדי להגיש בקשה לקבלת צו ירושה בבית הדין הרבני, כאשר בו היורשים יהיו כפופים להוראות לפי הדין הדתי בתיק העיזבון. אם אחד מבין היורשים לא יסכים לכך יאלצו כולם לפנות לרשם לענייני ירושה.

עורך דין ירושה - חלוקת העיזבון לפי צוואת הנפטר:

צוואה אשר נערכה בעבר ע"י הנפטר מפרטת את רצונו של הנפטר לחלוקת רכושו לאחר מותו. זכותו של כל אדם להחליט למי הוא מעניק את נכסיו. ע"י עריכת צוואה בעזרת עורך דין ירושה ניתן להחליט למי האדם מעניק את רכושו וכיצד הוא מחלק את הרכוש שלו, על כך ניתן להתייעץ עם עורך דין ירושה מתמחה. עריכת צוואה זו הדרך הטובה ביותר להעברת נכסים לדור המשך מבחינה משפטית ומבחינה משפחתית למניעת חילוקי דעות וויכוחים מיותרים בין היורשים.

בעריכת צוואה המוריש יכול להגדיר נכסים מסוימים ליורש אחד ולאחר נכס ששוויו גדול יותר ועוד אפשרויות לפי בחירה אישית. באפשרותו של המצווה לשנות ולתקן את הצוואה בכל מועד הוא יכול גם לערוך צוואה חדשה ולבטל את הישנה. בכל מקרה מה שתופס מבחינה משפטית זה צוואתו האחרונה של המצווה.

פנייה למשרד עורך דין ירושה המתמחה בענייני משפחה תסייע לכם בעריכת צוואות וחלוקת הירושה חייגו : 072-338-4314.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין