ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

רשלנות רפואית

אם נפגעתם עקב רשלנות רפואית, אם נפגעתם בתאונת דרכים,
כל פגיעה גופנית הטומנת בתוכה נזק פיזי או נפשי, יש לכם על פי חוק הזכות
המלאה לדרוש את המגיע לכם לפי חוק. תבע את זכויותייך ע"י עורך דין רשלנות רפואית.

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרתאונות - נזקי גוף
 עורך דין נתנאל מויאל

עורך דין נתנאל מויאל

משרד עורך דין נתנאל מויאל מומחה בדיני משפחה (גירושין, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעת מזונות), הוצאה לפועל , מקרקעין מכירה ורכישת נכסים.
לפנייה לעורך דין נתנאל מויאל לחצו כאן
 עורך דין רפאל קלימי

עורך דין רפאל קלימי

משרד עורך דין רפאל קלימי מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, חוזי מקרקעין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין רפאל קלימי לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי מתמחה בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים ומייצג חברות בתובענות ובעתירות בערכאות משפטיות, בוררויות וגישור, העורך דין יונתן דרורי מייצג ומלווה בכל הליכי רישום פטנטים, מדגמים וסימני המסחר.
לפנייה לעורך דין יונתן דרורי לחצו כאן
 עורך דין צבי פורת

עורך דין צבי פורת

משרד עורך דין צבי פורת מומחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה ,הוצאה לפועל, נזקי גוף.
לפנייה לעורך דין צבי פורת לחצו כאן
 עורך דין בר אל

עורך דין בר אל

משרד עורך דין בר אל מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תרגום נוטריוני, נוטריון,ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין בר אל לחצו כאן
 עורך דין יונה שלם

עורך דין יונה שלם

משרד עורכת דין יונה שלם מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, נזיקין - סיוע בקבלת נכות מקסימאלית, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין יונה שלם לחצו כאן
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן

עורך דין נזקי גוף

נזק גופני - כאשר אדם ניזוק בגופו, אם ע"י רשלנות רפואית או כתוצאה מפגיעה של תאונה או פגיעה בכוונה תחילה.
עורך דין נזקי גוף אשר נחשף ומייצג תביעות רבות בתחום נזקי גוף מהנזקים הקטנים ביותר ועד המקרים הסיעודיים והקשים ביותר ואף אובדן חיים.

עורך דין נקי גוף הינו עורך דין בעל ידע רפואי הנלחם למען לקוחותיו להשגת צדק ופיצוי מכסימלי. כלקוח המיוצג ע"י עורך דין נזקי גוף תוכל לקבל את הפיצוי המגיע לך מהחברה המבטחת של הרכב בתאונה או של מקום העבודה. במקרים קשים כמו - גרימת מוות ברשלנות, רשלנות רפואית בזמן הריון או לידה, רשלנות בניתוחים, ואיחור באבחון מחלת סרטן או מחלות אחרות עורך דין נזקי גוף יבקש חוות דעת רפואית.

פגיעות עקב רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה קורות ומגיעות למצבים בהם אנשים נשארים נכים לכל חייהם או מתים. לאחר פגיעה גופנית קשה עורך דין נזקי גוף יפעל להוכחת הטענה של ביצוע פעולה רפואית שאינה תקינה, או לחילופין אי ביצוע פעולה רפואית בזמן בכדי להציל את המקרה. התביעה רפואית נועדה בעיקרה להשגת פיצוי כספי שיקל וישפר עד כמה שניתן את חייו של הנפגע או בני משפחתו.

עורך דין נזקי גוף מייצג:

נזקי גוף לאחר מקרה תאונה דרכים מהקלות ועד הקשות ביותר. רשלנות רפואית בזמן לידה, עקב מצוקה עוברית שמגיעה לשיתוק מוחין, פיגור שכלי ולפעמים אף מותו של העובר . רשלנות בניתוח או טיפול רפואי שגוי, טעויות במינון התרופות, החלפת תרופות באחרות ועוד... איחור באבחון מחלות או גידולים, אי ביצוע צילום או בדיקה שבעקבותיה היה ניתן להקטין את הנזק שנגרם לחולה.

רשלנות רפואית בהריון, אבחון שגוי של מומי עובר בבדיקות אולטרה סאונד או אי אבחון של מומים כאלה בזמן ההיריון. רשלנות רפואית נגרמת בניתוחים, באבחון שאינו נכון, בטעויות במתן תרופות שאינן נכונות, בהריון ובלידה קיימים מצבים רבים בהם אנו נחשפים לרשלנות רפואית. על כך ניתן לתבוע פיצוי כספי בהתאם לחומרת המצב. מקרי רשלנות רפואית קורים ע"י רופא משפחה, מד"א, קופת חולים, בית חולים, חדר מיון ועוד..

עורך דין נזקי גוף יפעל בתביעה ייצוגית כנגד חברת הביטוח, פוליסות ביטוח אבדן כושר עבודה, וביטוח לאומי. בהגיעכם למשרד עורך דין נזקי גוף עליכם להגיש את כל המסמכים הקשורים במקרה תאונה או רשלנות רפואית.

עורך דין נזקי גוף יבדוק את התמונה המלאה של המקרה ויחל לפועל לקבלת זכויותיכם לפי חוק. הרבה נפגעים אינם פונים לעורך דין נזקי גוף מחוסר מודעות, כך הם לא דורשים את זכויותיהם המגיעים להם על פי חוק ואינם מקבלים פיצויים על הפגיעה בהם. כל נפגע אם ע"י רשלנות רפואית או ע"י תאונת דרכים, מומלץ לפנות לעורך דין נזקי גוף בכדי לדעת את הזכויות המגיעות לו על פי חוק.

עורך דין נזקי גוף עקב תאונות דרכים:

תאונות דרכים קורות מידי יום, ישנם מקרים בהם מדובר בנזקי גוף אשר גורמים פגיעה בתפקוד יום יומי, אשר גורמים לסבל רב וישנם מקרי מוות עקב תאונת דרכים.

לפי החוק נקבע כי כל רכב חייב להיות מבוטח בביטוח חובה, ביטוח זה מכסה את נזקי הגוף שנגרמים לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל שנפגעו כתוצאה מפגיעת הרכב בהם. כאשר הנפגעים בתאונה יכולים לתבוע את חברת הביטוח המבטחת את הרכב. תביעה לפיצויים כספיים. פיצוי כספי נועד לטובת נפגעי התאונות ומכסים אובדן כושר עבודה, הוצאות רפואיות, הוצאות ניידות סיעוד ועזרת הזולת, סבל כאב ואובדן.

במקרי תאונת דרכים שבה הרכב פגע וברח, כאשר לאחר מאמצים רבים לא איתרו את הרכב הפוגע, קיימת אפשרות להגיש את התביעה לקרן פיצוי נפגעי תאונות דרכים הנקראת קרנית. על הנפגע בתאונת דרכים להוכיח כי מדובר בתאונת דרכים ולאחר מכן יוכל לדון בסיוע עורך דין נזקי גוף בפגיעה הגופנית והשלכותיה על המשך חייו.

במקרי תאונות דרכים בגין נזקי גוף קשים בית המשפט ימנה מומחה מטעמו לחמתן חוות דעת מקצועית, המומחה יקבע את שיעור הנכות אשר נגרם לנפגע. בית המשפט מייחס חשיבות רבה לפי חוות דעת זו, אך ישנם מקרים בהם עורך דין נזקי גוף של הנפגע יחקור את המומחה ויערער על קביעתו שיכולה להשתנות.

לפנייה לעורך דין נזקי גוף מלאו פרטיכם באתר ומשרד עורך דין נזקי גוף יחזור אליכם בהקדם.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין