ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין עבודה

לא קיבלת פיצויי פיטורין? דמי הבראה, חופשת מחלה?
עורך דין עבודה מעודכן בכל הדינים בין עובד למעביד דעו את זכויותיכם
ודירשו את המגיע לכם על פי החוק.

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרעורך דין לענייני עבודה
 עורך דין ליאב עמר

עורך דין ליאב עמר

משרד עורך דין ליאב עמר מעניק שירותים משפטיים : דיני עבודה, הלנת שכר, הרעת תנאים, פיטורין, פיצויי פיטורין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין ליאב עמר לחצו כאן
 עורך דין צבי פורת

עורך דין צבי פורת

משרד עורך דין צבי פורת מומחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה ,הוצאה לפועל, נזקי גוף.
לפנייה לעורך דין צבי פורת לחצו כאן
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין רפאל קלימי

עורך דין רפאל קלימי

משרד עורך דין רפאל קלימי מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, חוזי מקרקעין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין רפאל קלימי לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין עזרא יצחק

עורך דין עזרא יצחק

משרד עורך דין עזרא יצחק מעניק שירותים משפטיים : מקרקעין, ליטיגציה, דיני עבודה, הוצאה לפועל ושירותי נוטריון.
לפנייה לעורך דין עזרא יצחק לחצו כאן
 עורך דין בר אל

עורך דין בר אל

משרד עורך דין בר אל מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תרגום נוטריוני, נוטריון,ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין בר אל לחצו כאן
 עורך דין נתנאל מויאל

עורך דין נתנאל מויאל

משרד עורך דין נתנאל מויאל מומחה בדיני משפחה (גירושין, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעת מזונות), הוצאה לפועל , מקרקעין מכירה ורכישת נכסים.
לפנייה לעורך דין נתנאל מויאל לחצו כאן
 עורך דין אבי בן אדיבה

עורך דין אבי בן אדיבה

משרד עורך דין אבי בן אדיבה מעניק שירותים משפטיים : הוצאה לפועל, מקרקעין, דיני עבודה , אזרחי, ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין אבי בן אדיבה לחצו כאן

עורך דין עבודה

דיני עבודה נחקקו בחוק ולפיהם על המעסיקים לפועל, קיימים מעסיקים רבים שלא עומדים בהתחייבותם כלפי העובד, עקב כך מתקיימים מידי יום הליכי משפט בבתי הדין לעבודה, המתנהלים בין עובד למעסיקו. לתביעה בבית הדין לעבודה ניתן ואפשר להגיע לבד אך כאשר אתם מיוצגים ע"י עורך דין עבודה מתמחה אתם כמעסיקים מתגוננים הכי טוב שניתן ואם אתם התובעים אז אתם מגנים על זכויותיכם ככול האפשר.

למה עורך דין עבודה?

עורך דין עבודה מתמחה בדיני עבודה ובקיא בכל ההליכים המשפטיים, הוא מעודכן בכל תוצאות הדין בבתי הדין לעבודה. עקב ניסיונו הוא יודע כיצד לתת את הפתרונות בכל תביעת עבודה, הוא יעריך את סיכוייכם להצלחה בתיק התביעה.
עורך דין עבודה יגן עליכם בתביעה ייצוגית הולמת.

עורך דין עבודה - תלוש משכורת

תלוש משכורת נועד בכדי שהעובד ידע את מרכיבי התגמול הכספי ויוודא שזכויותיו מוכנסות בו. בתלוש תוכלו לדעת את הנתונים הבאים ולבדוק אם הם נכונים, לדוגמא: מספר השעות שעבדתם בחודש, אם הפרטים שלכם מעודכנים, החודש שהונפק עבורו התלוש, אם פרטי המעביד מעודכנים, מהם מרכיבי השכר. ניכויים מותרים, ניכויי ביטוח לאומי ומס הכנסה, מהו השכר בנטו ובברוטו.

כאשר אתם פונים לעורך דין עבודה הוא בודק ממה מורכב השכר במשכורת, האם משכר היסוד בלבד או גם לפי בונוסים. האם המעביד מתגמל אתכם על שעות נוספות שעבדתם, האם הוא משלם על החזרי נסיעות,האם מצוין בתלוש המשכורת שווי הטבות שניתנו לכם כמו- אש"ל, מתנות, רכב ועוד... מרכיבי השכר חשובים לגובה הפיצוי בתביעה, בתלוש לא חשוב רק גובה המשכורת, מה שחשוב הוא ממה המשכורת מורכבת.

אי מתן תלוש עבודה הינו עבירה על החוק, הגשת תביעה ע"י עורך דין עבודה מתמחה תביא להחלטת בית המשפט לפסיקת פיצויים לטובת העובד. ניהול מקצועי של הליכים משפטיים בבתי-הדין לעבודה לעורך דין עבודה ניסיון רב בייצוג עובדים בתביעות של פיצויי פיטורים ודרישת זכויותיכם הסוציאליות.

בייצוג עובדת שפוטרה במהלך הריון או שתנאי עבודתה הורעו בעקבות ההיריון עריכת הסכמים בין עובד מעביד ומתן חוות דעת מקצועית בכל השאלות הקשורות לדיני עבודה. הגשת הליכים לפירוק חברות והגשת תביעות חוב לביטוח לאומי. הגשת תביעה משפטית לביטול פיטורים של עובד שנעשה באופן שאינו חוקי הגשת תביעה על הלנת שכר לעובד, גובה שכר המינימום, קבלת דמי הבראה חופשת מחלה ועוד...

עורך דין עבודה תובע את זכויותיהם של העובדים שעבדו בחברות שפורקו ע"י פשיטת רגל, וזכויות העובדים במצב פיטורים בעקבות חילופי מעבידים. מייצג תביעות של נשים בהריון המופלות עקב הריונן, הרעת תנאים בהריון, פיטורין בהריון ועוד... עורך דין עבודה מייצג עובדים מהזוטרים ועד הבכירים ביותר העובדים בכל תחום.

עורך דין עבודה מייצג ומלווה את העובדים הבכירים בניהול של הסכמי עבודה, בייעוץ ותכנון חוזה עבודה. עורך דין עבודה מייצג עובדים בבתי הדין לעבודה ובועדות של עובדי מדינה, עובדי המגזר הקיבוצי, עובדי רשויות מקומיות, מועצות אזוריות ועובדי ההסתדרות.

לפנייה לעורך דין עבודה מתמחה מלאו פרטיכם למעלה באתר ועורך דין עבודה יחזור אליכם בהקדם.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין