ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין פלילי

הסתכת בפלילים, יש לך הזכות להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני מתן עדות.
עלייך לבקש מהחוקר להתקשר לעורך דין פלילי לאחר הקראת אזהרתו
חשוב לוודות שהבקשה נרשמה.
התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה מכריעה על תוצאות החקירה.
 
עורך דין - דף הבית|עורכי דין|אודות|צור קשרעורך דין פלילי
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין אסף דוק

עורך דין אסף דוק

משרד אסף דוק מעניק שירותים משפטיים : פלילי ותעבורה, מחיקת רישום פלילי, ייצוג חשודים, שחרור ממאסרים.
לפנייה לעורך דין אסף דוק לחצו כאן
 עורך דין משה בורנשטיין

עורך דין משה בורנשטיין

משרד עורך דין משה בורנשטיין מעניק שירותים משפטיים : פלילי, תעבורה, דיני משפחה, נזיקין.
לפנייה לעורך דין משה בורנשטיין לחצו כאן
 עורך דין יחיאל לאמש

עורך דין יחיאל לאמש

משרד עורך דין יחיאל לאמש מעניק שירותים משפטיים : דיני תעבורה ופלילי ייצוג חשודים בפלילי ושחרור אסירים (מחיקת רישום פלילי).
לפנייה לעורך דין יחיאל לאמש לחצו כאן

עורך דין פלילי

קיימים הרבה סוגי עבירות בתחום הפלילי, זהו תחום נרחב ביותר בו ניתן להתייעץ עם עורך דין פלילי באופן פרטני. לרוב הליך פלילי מתחיל עקב תלונת אזרח למשטרה, כאשר המשטרה פותחת בחקירה משטרתית דרך אחרת היא הגשת קובלנה לבית המשפט ללא התערבות המשטרה. כל אדם החשוד בפלילים, קיימת לו הזכות להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני שהוא מספק עדות. חשוב מאוד כן להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני החקירה, מכיוון שיש לכך השלכה המכריעה על תוצאות החקירה. החשוד בכדי לקבל את זכותו להתייעצות צריך לבקש מהחוקר להתקשר לעורך דין פלילי לאחר הקראת האזהרה בפניו, חשוב מאוד שבקשה זו תירשם.

עורך דין פלילי - תהליך המשפט

לאחר סיום החקירה התיק מועבר לרשויות על מנת שיחליטו אם להגיש כתב אישום או לא. במשפט פלילי ההליך הראשוני נקרא: "הקראה" - בית המשפט מקריא בפני הנאשם את כתב האישום נגדו, ולאחר מכן השופט שואל אם הנאשם הבין את האישום כנגדו, ומבקש מהנאשם למסור את תגובתו באשר לאשמות נגדו בכתב האישום - הודיה או כפירה בחלק מהאשמות או בכולם.

לאחר מכן יקבע בית המשפט מועד לשמיעת עדים והוכחות בתיק התביעה. במצב בו הנאשם מודה בשמה נעבור לשלב טיעונים לעונש - בו המאשימים בתביעה מבקשים את העונש לפי חומרת עבירת הנאשם והנסיבות לכך. עורך דין פלילי מתמחה ידרוש מבית המשפט להתחשב לפי הנסיבות בתיק לפני גזירת עונשו של הנאשם בתביעה. בגזר הדין ייקבע עונשו של הנאשם. הנאשם יכול לבקש מבית המשפט לעכב את ביצוע פסק הדין.

לאחר קבלת כתב האישום, עורך דין פלילי יבחן מראש את מידת העונש הצפוי על הרשעה זו, תוך לקיחת כל הראיות בתיק בכדי לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לפועל בהתאם לנסיבות תיק זה. כאשר אתם פונים מראש לעורך דין פלילי המתמחה בפלילים אתם תשיגו את התוצאות הטובות ביותר להגנתכם.

ישנם מצבים בהם ההליך המשפטי יסתיים עוד לפני שהוא מגיע לדיון בפני בית המשפט. שימוע - ישנם עבירות בהם קיימת זכות השימוע לפני הגשת כתב האישום כנגד הנאשם.ישנם מקרים בהם הדיון מסתיים לאחר השימוע. בשימוע עורך דין פלילי מביא בפני בית המשפט את טענותיו באופן המשכנע את התובע לא כי אין על מה להגיש כתב אישום. הצדדים מתדיינים על הראיות הקיימות כנגד סעיפי האישום, שלב זה ביכולתו לסגור את ההליך הפלילי נגדכם. במידה וקיבלתם כתב אישום פלילי, מומלץ לעבוד עם משרד עורכי דין המומחה בפלילי, באתר ישנם לא מעט עורכי דין המומחים בתחוםהפלילי .

הגנת עורך דין פלילי כנגד כתב האישום נגדכם:

אם הגישו כתב אישום נגדכם עליכם לפועל בדרך הנכונה לפי תיק התביעה והראיות בה, ישנן מספר דרכים והם: עורך דין פלילי מתמחה יש ביכולתו למצוא דרך בכתב האישום, כך שנציגי התביעה יחזרו מכתב האישום כנגדכם - כאשר הצד המאשים מבטל את כתב האישום ההליך כנגדכם מסתיים.

ישנם מקרים רבים בהם המאשימים מבטלים את התביעה, כאשר ישנו ספק אצל המאשימים שהתביעה תתבטל מחוסר אשמה או מחמת הספק בדרך כלל לא יהיה לה את האינטרס לעבור את כל ההליך הארוך של התביעה. בנוסף ישנן המון טעויות הנמצאות ע"י עורך דין פלילי מנוסה, כך שישנם סיכויים גדולים לביטול האישום עוד לפני תחילת ההליך המשפטי.

הסדר טיעון: עורך דין פלילי במסגרת עבודתו נפגש עם נציגי המאשימים בתיק התביעה בכדי להבין את תוכנו של התיק. גם במקרים שבהם למאשימים קיימים כל הנתונים להרשעת הנאשם, במפגש זה מעיינים בסיבות של ביצוע העבירה, במצבו של הנאשם ונסיבותיו ועוד... למפגש זה יתרון גדול, הנאשם מודה ומוריד מעצמו את העינוי להיגרר לבית המשפט לדיונים, עקב כך קיים פחות עומס בבית המשפט, חיסכון בהליכי משפט ארוכים ומייגעים, ייצוג נכון ע"י עורך דין פלילי מתמחה תביא לתוצאה המקסימאלית להגנתכם בתביעה כנגדכם.

בחירת עורך דין פלילי שייצג אותך בהליך פלילי הינה החלטה חשובה מאוד, עלייך לעשות את הבחירה הנכונה והחכמה במיוחד בזמן קשה זה של אישום כנגדך. בכדי להצליח להשיג את התוצאות הטובות ביותר עלייך לשיתוף פעולה עם העורך דין פלילי המייצג אותך בתביעה, עו"ד פלילי מתמחה יגן עלייך וישמור על שמך הטוב ועל עתידך.

לפנייה לעורך דין פלילי מתמחה מלאו פרטיכם למעלה בלשונית האתר ועורך דין פלילי יחזור אליכם בהקדם.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין