ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין תאונות דרכים

נפגעת בתאונת דרכים? רוצה לדעת מהם סיכוייך בתביעה?
פנייה לעורך דין תאונות דרכים המעודכן בכל הדיונים ותוצאות הדין
במקרי תאונות דרכים תתרום רבות להצלחתכם בתביעה, או בהגנה על חפותכם.

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|עו"ד|אודות|צור קשרתאונות דרכים
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין יחיאל לאמש

עורך דין יחיאל לאמש

משרד עורך דין יחיאל לאמש מעניק שירותים משפטיים : דיני תעבורה ופלילי ייצוג חשודים בפלילי ושחרור אסירים (מחיקת רישום פלילי).
לפנייה לעורך דין יחיאל לאמש לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין יונה שלם

עורך דין יונה שלם

משרד עורכת דין יונה שלם מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, נזיקין - סיוע בקבלת נכות מקסימאלית, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין יונה שלם לחצו כאן
 עורך דין נתנאל מויאל

עורך דין נתנאל מויאל

משרד עורך דין נתנאל מויאל מומחה בדיני משפחה (גירושין, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעת מזונות), הוצאה לפועל , מקרקעין מכירה ורכישת נכסים.
לפנייה לעורך דין נתנאל מויאל לחצו כאן
 עורך דין משה בורנשטיין

עורך דין משה בורנשטיין

משרד עורך דין משה בורנשטיין מעניק שירותים משפטיים : פלילי, תעבורה, דיני משפחה, נזיקין.
לפנייה לעורך דין משה בורנשטיין לחצו כאן

עורך דין תאונת דרכים עם עורך דין מומחה בתחום

נהג אשר היה מעורב בתאונת דרכים בין אם היא קלה בין אם היא קשה ביותר, ההרגשה לאחר התאונה שקרתה זוהי הרגשה נוראית. הנהג מרגיש אשם ומתוסכל, זהו מצב שאינו נעים בכלל לאף אחד. אך עלייך כנהג להיות חזק ולאסוף את כל הכוחות שיש בך בכדי להיחלץ מהמצב לו נקלעת, עלייך לדאוג למזער את הנזקים עד כמה שנשאר. לדעת שמה שנעשה כבר נעשה ועלייך לדאוג כרגע להגנתך מהר ככול האפשר, רחמים עצמיים פה לא יעזרו כלל, עלייך לקחת עורך דין תאונות דרכים מתמחה ועדיף כמה שיותר קרוב לזמן התאונה, כך תוכל באמת להיות רגוע יותר ולדעת כיצד לפועל.

למה כדאי להיות מיוצג ע"י עורך דין תאונות דרכים מתמחה?

בכל תאונה מהקלה ועד הקשה ביותר רצוי להיות מיוצגים ע"י עורך דין תאונות דרכים, מכיוון שבתהליכי המשפט יש סעיפים רבים של אישום, כאשר אתה מייצג אותך בתיק עורך דין שאינו מתמחה בתאונות דרכים אז אין לו מספיק ניסיון בתחום זה והוא לא יוכל להוריד את רוב סעיפי האישום, העורך דין שמייצג את הצד של החברה המבטחת יתקוף את העורך דין שלך בבית המשפט מכל הכיוונים, כאשר העורך דין תאונות דרכים מייצג אותך הוא מכיר ובקיא בכל נושא תאונות הדרכים מכל הכיוונים האפשריים, כך הוא יגן עלייך הכי טוב שיש, נהגים רבים המואשמים בתאונות דרכים קשות ולא זוכרים כיצד קרה הדבר, לא תמיד אשמים, לכן -חוסר ידע מקצועי בכל נושאי תאונות הדרכים או לחילופין בקיאות רבה בנושא יוכלו לקבוע את עתידו של הנהג.

עורך דין תאונות דרכים יוכל להוציא אותך מכל סעיפי הרישום המואשמים כנגדך ואף לזכות אותך מכל אשמה התייעצות עם עורך דין תאונות דרכים כדאי לעשות בזמן קרוב לתאונה וזאת משני סיבות עיקריות והם:
הראשונה- כל עוד הזיכרון עדיין טרי ועדיין לא נחקרתם בפני חברת הביטוח או בפני משטרה דבר זה ימנע עיקובים בהמשך התביעה.

השנייה- היום בימינו כולם עסוקים והזמן רץ, כאשר אתם סוחבים משהו הוא יכול להיסחב עוד הרבה זמן בלי להרגיש ולא פעם אנשים נזכרו רק כאשר פגה האפשרות לתבוע מבחינת חוק ההתיישנות.

מי יכול לפנות לעורך דין תאונות דרכים?

לעורך דין תאונת דרכים יכול לפנות כל אחד שנהג או שנפגע מרכב, בתאונה שקרתה על הכביש או מדרכה, במצב חנייה בכניסה לרכב או ביציאה ממנו, במצב גרירת הרכב או דחיפתו, במצב של התלקחות הרכב או התפוצצות.

כלי הרכב המוכרים לצורך פיצוי כספי הינם כלי רכב המונעים ע"י כח מכני אשר מיועדים בעיקרם לשמש ככלי תחבורה
בכבישים - מכונית פרטית, מכונית מסחרית, אוטובוס, מיניבוס, מונית, משאית, אופנוע, קטנוע.

כלי הרכב שאינם מוכרים לפיצוי כספי על פגיעה באדם - עגלת נכים, מדרגות נעות, קולנועית ומעלית. מדובר בכלי רכב שאינם נחשבים "רכב מנועי" לפי החוק. כאשר אתם פונים למשרד עורך דין תאונות דרכים הוא יבדוק עבורכם את כל הפעולות האפשריות לנקיטת האמצעיים המתאימים לתיק התביעה וביחד איתכם יחליט כיצד כדאי לנקוט בהם ואיך להביא את התביעה להצלחה מלאה.

זכותך לדרוש את המגיע לך ע"י עורך דין תאונות דרכים:

בכל מקרה שבו נפגעת בתאונת דרכים, הין אם המקרה הוא קשה או קל, קיימת לך הזכות המלאה לקבל פיצוי כספי בהתאם לסוג הפגיעה בך. זכותך לתבוע את החברה המבטחת של הרכב שהיית בו בזמן הפגיעה, במקרה בו היית הולך רגל זכותך לתבוע את מבטחת הרכב של הרכב שממנו נפגעת.

זכותך לתבוע על נזקי גוף ועל פגיעה נפשית או כל נזק שנגרם מהתאונה, גם במקרה ואתה אשם בתאונה. בכל מקרה, לאחר תאונת דרכים פנה לעורך דין תאונות דרכים, עורך הדין ייצג אותך בתביעה ויגן על הזכויות המגיעות לך על פי חוק.

ישנם מצבים בהם הנפגע, נפגע קשות ואינו במצב שיכול לקיים את פרנסתו או את פרנסת משפחתו אשר תלויים בו עוד מלפני התאונה, כאשר נפגע זה צריך כסף להמשך קיומו וקיום משפחתו, עורך דין תאונות דרכים יפעיל הליך הנקרא - תשלום תכוף. הליך זה הוא פנייה לחברה המבטחת בבקשה לשלם לנפגע סכום כסף אשר יאפשר לנפגע להתקיים ולקיים את התלויים בו.

התשלום יכלול: הוצאות של הנפגע על אשפוז וסיוע רפואי, הוצאות של תרופות, כלי עזר רפואיים, אם קיים צורך בסיעוד וכדומה... בנוסף סכום בסיסי חודשי המספק לקיום מינימאלי שלו ושל התלויים בו. לאחר הפנייה של עורך דין תאונות דרכים בבקשה לתשלום תכוף לחברה המבטחת של הרכב, על החברה המבטחת להגיב על כך תוך 60 יום מקבלת הפנייה. אם החברה המבטחת אינה מגיבה עורך דין תאונות דרכים רשאי להגיש בקשת תשלום תכוף לבית המשפט. כל תשלום תכוף שינתן לנפגע ינוכה מהסכום הפיצוי שהנפגע יקבל בסיום הליכי המשפט.

פנייה לשירותיו של עורך דין תאונות דרכים בזמן משמעותית מאוד להמשך התפתחות התיק, אל תחכו יותר מידי פעלו עכשיו להגנתכם.

מלאו פרטים למעלה ויחזור אליכם עורך דין תאונות דרכים בהקדם!

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין