ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין תעבורה

צברת נקודות תעבורה רבות? נסעת במהירות מופרזת? נהיגה בשכרות?
פנייה לעורך דין תעבורה תמזער את הנזקים בתיק התביעה.
פנה עכשיו בכדי להציל את רישיונך ומחיקת נקודות תעבורה.

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרעורך דין לענייני תעבורה
 עורך דין יונה שלם

עורך דין יונה שלם

משרד עורכת דין יונה שלם מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, נזיקין - סיוע בקבלת נכות מקסימאלית, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין יונה שלם לחצו כאן
 עורך דין משה בורנשטיין

עורך דין משה בורנשטיין

משרד עורך דין משה בורנשטיין מעניק שירותים משפטיים : פלילי, תעבורה, דיני משפחה, נזיקין.
לפנייה לעורך דין משה בורנשטיין לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין יחיאל לאמש

עורך דין יחיאל לאמש

משרד עורך דין יחיאל לאמש מעניק שירותים משפטיים : דיני תעבורה ופלילי ייצוג חשודים בפלילי ושחרור אסירים (מחיקת רישום פלילי).
לפנייה לעורך דין יחיאל לאמש לחצו כאן
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין נתנאל מויאל

עורך דין נתנאל מויאל

משרד עורך דין נתנאל מויאל מומחה בדיני משפחה (גירושין, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעת מזונות), הוצאה לפועל , מקרקעין מכירה ורכישת נכסים.
לפנייה לעורך דין נתנאל מויאל לחצו כאן

עורך דין תעבורה

לצערנו, תאונות דרכים קורות מידי יום ולפי הנתונים הנמדדים - מקרי התאונות רק הולכים וגדלים. בתאונות קשות ברוב המקרים נהגים מוצאים את עצמם, לא זוכרים כיצד קרתה התאונה וכולם מסביב מאשימים אותם, במקרים אלו גם הנהג נפגע וסובל מהאשמות נגדו ומאי שקט נפשי והרגשת אשם כבדה מאוד. כולם מסביב מאשימים אותו ושואלים שאלות שהוא אינו יודע כיצד להשיב עליהם, במקרה של מעורבות בתאונת דרכים מומלץ לפנות לעורך דין תעבורה מתמחה העוסק במקרי תאונות דרכים מידי יום. עקב ניסיונו של עורך דין תעבורה מתמחה אתה כנהג תוכל למזער את האישום כנגדך וישנו סיכויי גם שתצא זכאי.

נהגים רבים חושבים שאין צורך בייצוג עורך דין תעבורה, אך כאשר הם מגיעים לבית משפט לתעבורה, הם מגלים שהם היו צריכים ייצוג של עורך דין תעבורה להגנתם, לפעמים עד שהם כבר מגלים כבר נהייה מאוחר מידי. דוגמא לכך- כאשר הנהג כבר אמר את דבריו או עשה צעדים אשר מהם לא ניתן לחזור.

נהג - אם הוגש נגדך כתב אישום, אם זומנת לדין, אל תוותר על זכויותיך, פנייה לעורך דין תעבורה ימזער את סעיפי התביעה כנגדך. עורך דין תעבורה מטפל בכל דיני התעבורה, כגון: כתב אישום, דוחות משטרה, נסיעה באור אדום, תאונת דרכים עם נפגעים, תאונת דרכים קטלנית,נהיגה ללא רישיון וביטוח בתוקף, מהירות מופרזת, אי ציות לתמרורים, נהיגה בשכרות, פסילה מנהלית ועוד... לפי החוק העונשים על עבירות תעבורה הם עונשי מאסר או שלילת רישיון, אך בתיק תוכלו להגיע להסדר טיעון בתיק בכדי למזער את הנזק ואף להזדכות מהאשמה מכפירה.

קיימים מקרים רבים בהם התבקשו הנהגים בבדיקת נהיגה בשכרות, עקב סירובם להיבדק או הוכחת פגם בבדיקה שנעשתה ע"י ייצוג של עורך דין תעבורה . בקשת המדינה נדחתה ורישיונות הנהיגה הוחזרו לבעליהם. כאשר מוגשת תביעת אישום כנגדכם זה לא מחייב שתצאו אשמים בבית המשפט, ייצוג נכון ע"י עורך דין תעבורה שיודע לעבוד יביא למזעור האישומים כנגדך.

לפניכם דוגמאות לזיכוי תעבורה ע"י ייצוג עורך דין תעבורה:

נאשם א זוכה מגרימת תאונת דרכים בהכרעת הדין בבית המשפט - לפני מספר חודשים הוגש כתב אישום כנגד א בעקבות חציית צומת באור אדום אשר בעקבות כך נגרמה תאונת דרכים בה נפגע גם רכושו של הנפגע. כתב התביעה נעמד בבסיסו על עד ראייה שלפי טענתו הוא ראה כיצד קרתה התאונה. את תיק התביעה ניהל עורך דין תעבורה מתמחה אשר חקר את העד בחקירה נגדית טובה אשר גרמה ל"עד" כביכול, לחזור בו משקריו, בעקבות כך בית המשפט לתעבורה החליט לזכות את הנאשם בתביעה.

אישום של נהג משאית על אי ציות לתמרור זכות קדימה, בנוסף הואשם באי ציות לשוטר שסימן לעצור והוא ברח מהמקום, לאחר ניהול ההוכחות הנאשם זוכה בפסק דין בית המשפט. זיכוי עקב חוסר ראיות בתיק.

נהג שהיה מעורב בתאונת דרכים רצוי שייגש לעורך דין תעבורה כמה שיותר קרוב לזמן התאונה, מכיוון שהזיכרון עדיין טרי וניתן לשחזר את האירוע ולאסוף ראיות מתאימות לתיק, במיוחד כאשר יש גם עדים לתאונה. ישנם מקרים בהם הנהג בעצמו נפגע מאוד קשה בעקבות כך על הקרובים לו להגן על זכותו להתגוננות לפי חוק ע"י עורך דין תעבורה.

זכותך להתגוננות ע"י עורך דין תעבורה:

כאשר רישיונכם נמצא בסכנת שלילה עקב ריבוי נקודות תעבורה ואתם חייבים להחזיק ברישיונכם בכדי לשיך להתפרנס, זוהי פגיעה בזכותכם לחיות ולהתפרנס בכבוד, עורך דין תעבורה יפעל בכל כוחו בכדי להגן על רישיונכם.

כאשר תפנו לעורך דין תעבורה הוא יבחן את התיק בקפידה רבה, ולאחר שהוא יאבחן את התיק מכל כיווניו, תקבלו הסבר מעמיק על הדרכים שתוכלו לפועל בהם ויחד תחליטו כיצד הכי מתאים לכם לפועל.

עורך דין תעבורה יכול למנוע את שלילת הרישיון שלכם ולהמיר סעיפי אישום כבדים בסעיפים קטנים יותר. אל תדברו ללא נוכחות של עורך דין תעבורה לצידכם, במקרים רבים שבהם הנאשם או הנאשמת הסכימו לתת מידע או פנו לבית המשפט ללא הגנתו של עורך דין תעבורה המתמחה בתחום קיבלו עונש של שלילת רישיון נהיגה או מאסר בפועל, עורך דין תעבורה ילווה אתכם בכל מהלכי התביעה בהגנה על הזכויות המגיעות לכם.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין