ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין הוצאה לפועל

אתם חייבים הרבה חובות? עיקלו לכם את חשבון הבנק ? רכב ? משכורת ?
קיימת אפשרות לחסל את החובות בהוצאה לפועל, החלו לפועל למען עתידכם
לפתיחת דף חדש ונקי בחיים. הסרת עיקולים, איחוד תיקים, הסדרת חובות,
פשיטת רגל וכיוצ' פנו לעורך דין הוצאה לפועל הבקיא בדיני הוצאה לפועל והגנו על זכויותיכם.
 
עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרהוצאה לפועל - הסרת עיקול
 עורך דין בר אל

עורך דין בר אל

משרד עורך דין בר אל מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תרגום נוטריוני, נוטריון,ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין בר אל לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין עזרא יצחק

עורך דין עזרא יצחק

משרד עורך דין עזרא יצחק מעניק שירותים משפטיים : מקרקעין, ליטיגציה, דיני עבודה, הוצאה לפועל ושירותי נוטריון.
לפנייה לעורך דין עזרא יצחק לחצו כאן
 עורך דין דוד זיסמן

עורך דין דוד זיסמן

משרד עורך דין דוד זיסמן מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מסחרי, מקרקעין, חוזי מכר, ליטיגציה ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין דוד זיסמן לחצו כאן
 עורך דין גל דני

עורך דין גל דני

משרד עורך דין גל דני מעניק שירותים משפטיים בדיני משפחה(הסכמי ממון,גירושין, פירוק שיתוף, הסדרי ראייה, מזונות), עסקאות מקרקעין.
לפנייה לעורך דין גל דני לחצו כאן
 עורך דין אבי בן אדיבה

עורך דין אבי בן אדיבה

משרד עורך דין אבי בן אדיבה מעניק שירותים משפטיים : הוצאה לפועל, מקרקעין, דיני עבודה , אזרחי, ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין אבי בן אדיבה לחצו כאן
 עורך דין נתנאל מויאל

עורך דין נתנאל מויאל

משרד עורך דין נתנאל מויאל מומחה בדיני משפחה (גירושין, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעת מזונות), הוצאה לפועל , מקרקעין מכירה ורכישת נכסים.
לפנייה לעורך דין נתנאל מויאל לחצו כאן
 עורך דין יונה שלם

עורך דין יונה שלם

משרד עורכת דין יונה שלם מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, נזיקין - סיוע בקבלת נכות מקסימאלית, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין יונה שלם לחצו כאן
 עורך דין צבי פורת

עורך דין צבי פורת

משרד עורך דין צבי פורת מומחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה ,הוצאה לפועל, נזקי גוף.
לפנייה לעורך דין צבי פורת לחצו כאן
 עורך דין רפאל קלימי

עורך דין רפאל קלימי

משרד עורך דין רפאל קלימי מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, חוזי מקרקעין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין רפאל קלימי לחצו כאן
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן

עיקול משכורת

חייבים רבים בהוצאה לפועל אינם ממהרים לשלם את חובם כנדרש, על כן מערכת הוצאה לפועל מאפשרת לזוכים בתיק לבצע הליך עיקול משכורת לחייב. המאפשר הפעלת לחץ על החייב בכדי שישלם את חובותיו. וכמו בכל החוקים קיימת גם האפשרות להגנה מפני עיקול משכורת ע"י פעולות נכונות.

נקיטת הליך עיקול משכורת של החייב:

נקיטת ההליך עיקול משכורת על החייב מגיעה בעקבות כך שהחייב לא משלם את חובו כנדרש. הליך עיקול משכורת מחייב את החייב לשלם את חובו לזוכה דרך משכורתו באופן ישיר ממעבידו. לפני שמתחילים בנקיטת עיקול משכורת, חייבים באחזקת צו הוצאה לפועל אשר מוגבל לפי חוקים שונים. בעת עיקול משכורת הוצאה לפועל מוסרת הודאה על העיקול למעסיק ו לבנק של החייב.

הוצאה לפועל לא מבצעת עיקול משכורת אוטומטית, אלה נשלחת הודעת התראה לבעל החוב. לא מבצעים עיקול משכורת על כולה אך על חלק גדול ממנה, החלק הקטן יותר הוא החלק אשר נועד לקיום וכלכלה. על חלק זה ניתן לגונן בעזרת פעולות נכונות להפחתה ולמזעור ואף לביטול התשלום.

עיקול משכורת - דרך המעסיק:

כאשר הוצאה לפועל מוציאה הודאה בדבר עיקול משכורת למעביד, החייב נמצא במצב שאינו נעים כלל. נוסף לכך ישנם מעסיקים שלא בקיאים בחוקים של הוצאה לפועל והם מעבירים את כל המשכורת ללשכת הוצאה לפועל במקום חלק מהמשכורת. פנייה לעורך דין מתמחה בהוצאה לפועל לפני תחילת העיקול שכר, תמזער את הנזקים ואף תבטל אותם.

עיקול שכר עובד- מדובר בנושא בעייתי מבחינת החוק.

הליך עיקול שכר בא לטובת הזוכה בתיק בכדי שהחייב יחזיר לו את החוב. החוק מטרתו להבטיח את החזרת החוב אך בהתאם לכך עליו לדאוג שהחייב לא יגיע למצב בו לו יהיה לו אתגר להמשיך לעבוד בשל אי הכנסה ועל ידי כך יהפוך למובטל ללא הכנסה כלל - נטל על החברה. מכיוון שהחוקים בהוצאה לפועל פועלים בהתאם לחוק שכר המינימום וחוקי הגנת השכר, ביצוע ההליך לפי חוק אומר כי החייב יקבל קודם כל התראה לפני הפעלת הליך עיקול משכורת במערכת הוצאה לפועל, כך שניתנת לו הזכות המלאה לפי חוק להתגונן כנגד צו עיקול שכר או לחשוב כיצד להסתדר עם הכנסה יותר נמוכה.

החוק מגן על החייב מהבחינה שאי אפשר לבצע עיקול משכורת על כל סכום המשכורת של החייב, לפי החוק משאירים לחייב חלק יחסי מהסכום בכדי לאפשר לו את הזכות לקיום עצמו וחיי התלויים בו. החוק קובע את הסכום שינוכה ממשכורתו לקיום על פי מצב משפחתי לאדם החייב במזונות לילדיו. פנייה לעו"ד מתמחה בדיני הוצאה לפועל תאפשר בהצגת היכולת הכלכלית שלכם ותמזער את עיקול משכורת ואף תבטלה.

עיקול משכורת חלקית של העובד:

עיקול משכורת זהו הליך התורם רבות להשבת הכספים לנושים, לאחר שביה"מ מוציא צו עיקול משכורת לפי בקשת הזוכה.
שכר המשכורת מועבר דרך המעסיק, הוצאה לפועל שולחת למעסיק הודעה על כך שימסור את כספי העובד החייב ללשכת הוצאה לפועל. המעסיק יכול להיתבע על ידי הזוכה אם לא יעביר את כספי החייב כמו שנדרש ממנו לעשות, מעסיקים רבים אינם מבינים במערכת הוצאה לפועל ומעבירים את כל משכורתו של העובד להוצאה לפועל.

כאשר החייב לו פועל להגנתו, הוצאה לפועל גובה סכום גבוה מאוד ממשכורת החייב ומקציב סכום מאוד נמוך שנשאר לחייב - דמי קיום למחייתו ומחיית התלויים בו. הידעת? - מעסיק שנותן מקדמה לעובד ומקזז ממשכורתו תשלום כל חודש עבור המקדמה, סכום המשכורת שנשאר לעובד אחרי הורדת התשלום פטור מעיקול.

לא עומד בתשלומים? עומד לפני עיקול משכורת? - פנייה לעורך דין הוצאה לפועל תתרום למזעור ההחזר החודשי. חקירת יכולת, צו תשלום למניעת עיקול משכורת החייב, עזרו לעצמכם לצאת לדרך חדשה וטובה יותר.

לפנייה לעורך דין הבקיא בדיני הוצאה לפועל בנושא עיקול משכורת מלאו פרטיכם למעלה באתר ועורך דין יחזור אליכם בהקדם.

דרך צלחה לחיים טובים יותר.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין