ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
שם:  
טלפון :  
עורך דין
טופס יצירת קשר פורטל עורכי דין

עורך דין צוואה

לצוואה הנערכת ע"י עורך דין צוואה קיים יתרון גדול, אם יהיו ערעורים בירושה
העורך דין ירושה שניסח את הצוואה ילווה אתכם בייצוג משפטי הולם.
פנייה לעורך דין ירושה מתמחה לניסוח צוואה לפי החוקים

עורך דין - דף הבית|עורכי דין|פורום עורכי דין|אודות|צור קשרצוואה - ירושה - צו קיום צוואה - חלוקת רכוש
 עורך דין גל דני

עורך דין גל דני

משרד עורך דין גל דני מעניק שירותים משפטיים בדיני משפחה(הסכמי ממון,גירושין, פירוק שיתוף, הסדרי ראייה, מזונות), עסקאות מקרקעין.
לפנייה לעורך דין גל דני לחצו כאן
 עורך דין רפאל קלימי

עורך דין רפאל קלימי

משרד עורך דין רפאל קלימי מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, חוזי מקרקעין, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין רפאל קלימי לחצו כאן
 עורך דין נתנאל מויאל

עורך דין נתנאל מויאל

משרד עורך דין נתנאל מויאל מומחה בדיני משפחה (גירושין, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, תביעת מזונות), הוצאה לפועל , מקרקעין מכירה ורכישת נכסים.
לפנייה לעורך דין נתנאל מויאל לחצו כאן
 עורך דין משה בורנשטיין

עורך דין משה בורנשטיין

משרד עורך דין משה בורנשטיין מעניק שירותים משפטיים : פלילי, תעבורה, דיני משפחה, נזיקין.
לפנייה לעורך דין משה בורנשטיין לחצו כאן
 עורך דין דוד זיסמן

עורך דין דוד זיסמן

משרד עורך דין דוד זיסמן מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מסחרי, מקרקעין, חוזי מכר, ליטיגציה ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין דוד זיסמן לחצו כאן
 עורך דין שמואל סעדיה

עורך דין שמואל סעדיה

משרד ד"ר שמואל סעדיה מעניק שירותים משפטיים : זכויות אדם, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פלילי תעבורה, ענייני משפחה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין שמואל סעדיה לחצו כאן
 עורך דין אמיתי קדם

עורך דין אמיתי קדם

משרד עורך דין אמיתי קדם מעניק שירותים משפטיים : דיני מקרקעין, ענייני ירושה, תביעות חוזיות , תביעות כספיות.
לפנייה לעורך דין אמיתי קדם לחצו כאן
 עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי

עורך דין יונתן דרורי מתמחה בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים ומייצג חברות בתובענות ובעתירות בערכאות משפטיות, בוררויות וגישור, העורך דין יונתן דרורי מייצג ומלווה בכל הליכי רישום פטנטים, מדגמים וסימני המסחר.
לפנייה לעורך דין יונתן דרורי לחצו כאן
 עורך דין גולדשטיין יגאל

עורך דין גולדשטיין יגאל

משרד עורך דין גולדשטיין יגאל מעניק שירותים משפטיים : דינ משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תעבורה, פלילי משרדים(תל אביב, ראשון לציון, גן יבנה).
לפנייה לעורך דין גולדשטיין יגאל לחצו כאן
 עורך דין אבי בן אדיבה

עורך דין אבי בן אדיבה

משרד עורך דין אבי בן אדיבה מעניק שירותים משפטיים : הוצאה לפועל, מקרקעין, דיני עבודה , אזרחי, ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין אבי בן אדיבה לחצו כאן
 עורך דין בר אל

עורך דין בר אל

משרד עורך דין בר אל מעניק שירותים משפטיים : דיני משפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין , תרגום נוטריוני, נוטריון,ליטיגציה.
לפנייה לעורך דין בר אל לחצו כאן
 עורך דין צבי פורת

עורך דין צבי פורת

משרד עורך דין צבי פורת מומחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה ,הוצאה לפועל, נזקי גוף.
לפנייה לעורך דין צבי פורת לחצו כאן
 עורך דין יונה שלם

עורך דין יונה שלם

משרד עורכת דין יונה שלם מעניק שירותים משפטיים : אזרחי מסחרי, משפחה וירושה, פשיטות רגל, הוצאה לפועל, נזיקין - סיוע בקבלת נכות מקסימאלית, ייצוג וליווי בבתי משפט.
לפנייה לעורך דין יונה שלם לחצו כאן
 עורך דין שירה ברק

עורך דין שירה ברק

משרד עורכת דין שירה ברק מעניק שירותים משפטיים בדיני משפחה(גירושין, הסכמי ממון, פירוק שיתוף, הסדרי ראייה, מזונות), עסקאות מקרקעין.
לפנייה לעורך דין שירה ברק לחצו כאן

צוואה

צוואה הינה נגזרת של המילה ציווי, כל אדם לפני שהוא הולך לעולמו, שואל את עצמו למי יעבור רכושו, היום קיימת מודעות לעריכת צוואה מסודרת ע"י עורך דין צוואה. עריכת הצוואה בידי עו"ד צוואה לא משאירה מקום רב לשאלות ודיונים רבים בבתי משפט.

מהי צוואה?

צוואה הינה מסמך משפטי בו האדם המוריש יכול להחליט בעצמו למי הוא מוריש את כספיו, נכסיו ומיטלטליו. צוואה תהיה תקפה בתנאי שהיא נעשתה כדין.

סוגי צוואה קיימים :

צוואה בכתב יד: מסמך הכתוב בכתב ידו של המוריש החתום ע"י המוריש ונמצא בו תאריך הכתוב בכתב ידו של המוריש. בצוואה בכתב יד האדם המוריש יפרט בגוף הצוואה כיצד הוא מחלק את רכושו לאחר מותו, קיימת סכנת פסילה לצוואה זו, על ניסוח שאינו תקין לפי החוק, הוראות סותרות וכדומה.

צוואה בפני עדים - מדובר בצוואה נפוצה ביותר, צוואה זו לרוב נערכת בידי עו"ד, ניסוח הצוואה מלווה בשני עדים החותמים על הצוואה וחתימת המוריש וכוללת בה את תאריך הציווי. ניסוח תקין על ידי עורך דין צוואה מונע פרצות לדיונים במטרת הצוואה או פסילתה.

צוואה בפני רשות - אדם המוריש את כספו ונכסיו בעל פה בפני רשם לענייני צוואות, שופט או נוטריון שעורך את המסמך עבורו ומאשר כי הצוואה נערכה בפניו.

צוואה בעל פה - אדם הנמצא לפני מותו, רשאי לצווה את צוואתו בפני שני עדים השומעים את הציווי, על העדים לרשום את הצוואה ולחתום על כך בפני הרשם לענייני ירושה כמה שיותר קרוב למועד הציווי בכדי לא לשכוח את הנאמר בה, בתוספת תאריך הציווי.

צוואה הנערכת ע"י המצווה בעל פה מבוטלת באופן אוטומטי חודש מיום הציווי במקרה והמצווה עדיין בין החיים, לאחר מכן המצווה יכול להחליט איך לעשות צוואה.

צוואה הנערכת בין בני זוג - זוהי צוואה שנעשתה ביחד עם שני בני הזוג, בצוואה זו קיימת מגבלה בכדי לשמור על תקינות הצוואה, אם אדם שערך צוואה ביחד עם בן או בת הזוג, מעוניין בשינוי הצוואה חייב להודיע לו על רצונו לשנות את הצוואה, בביטול הצוואה עליו למסור לו הודעה בכתב על ביטול הצוואה כלפיו, לאחר מסירת ההודאה מתבטלות הצוואות של שני בני הזוג האחד כלפי השני.


לכל אדם ניתנת האפשרות להחליט כיצד להכין את צוואתו, איך יחלק את רכושו ואת נכסיו, עריכת צוואה היא חשובה ביותר במיוחד במצבים בהם אין קשר בין בני משפחה, כאשר לא תיערך צוואה האדם שהוא בן משפחה ולא היה בקשר עם משפחתו יתחלק עם שאר היורשים שהם דאגו ועזרו במשך חייו של המוריש.

עריכת צוואה חשובה גם לקביעת המשכיות, לדוגמא כאשר יש למוריש עסק גדול והוא חושב שהעסק מגיע לבן מסוים שהשקיע את עזרתו לקידום העסק, ולבן השני הוא רוצה להוריש דירה או שטח אדמה שיש ברשותו. אדם שאין לו קרובי משפחה וברצונו להוריש את רכושו לאגודה מסוימת, לבית חולים מסוים או לאדם קרוב לליבו יוכל לעשות זאת בעזרת עריכת צוואה ע"י עורך דין צוואה מתמחה.

כאשר האדם נפטר והוריש אחריו צוואה, הצוואה תחולק לפי רצונו, כאשר האדם לא הוריש צוואה בכתב או בעל פה, רכושו יחולק על פי דין. בכדי שהצוואה תהיינה כשרה, על המצווה לערוך את הצוואה ללא הפעלת לחץ, איום עליו או כפייה לציווי.

צו קיום צוואה:

עיזבונו של המוריש יחולק לאחר פטירתו - לפי צוואה שהוריש או לפי חלוקה על פי דין. כאשר תפנו לקבלת נכסיו של המוריש לפי רצונו, כאשר תפנו לרשויות, בנקים וגופים גדולים תצטרכו להמציא צו קיום צוואה בכדי לקבל צו קיום צוואה עליכם להגיש בקשה לרשם הירושות, טופס החתום על ידי עורך דין, לטופס יצורף: צוואה של המוריש. תעודת פטירה.

אגרה לבקשת צו קיום צוואה + אגרת פרסום בעיתון ואינטרנט. בקשה לצו קיום צוואה ניתן להגיש לרשם הירושות או לרבנות: עורך דין צוואה יגיש את הבקשה לרשם הירושות, הרשם יפרסם את הבקשה בעיתון - הפרסום נועד בכדי לאפשר למתנגדים להגיש את התנגדותם לביצוע הבקשה.

כאשר אין מתנגדים לבקשת צו קיום צוואה, אתם תקבלו היתר לצו קיום צוואה במהרה. כאשר אתם עובדים מול משרד עורך דין צוואה מתמחה הוא ילווה אתכם בכל הליך הבקשה לצו קיום צוואה או ירושה, עורך דין ירושה מספק ליווי מלא בעריכת צוואה לפי רצונו של המוריש ורישום הנכסים על שמם של היורשים. לפנייה לעורך דין צוואה לצו קיום צוואה או עריכת צוואה מלאו פרטיכם באתר ועורך דין צוואה יחזור אליכם בהקדם.

קידום אתרים בגוגל
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ
משפטי הניתן על ידי עורך דין כל הזכויות שמורות פורטל עורכי דין